Biblioteczka.eu
Wszystkie produkty są dostępne od ręki!

E-mail

Hasło

Odzyskiwanie hasła

0
€ 0.00
Konto
Zaloguj
Załóż konto
O nas

Biblioteczka.eu to most łączący nas z Polską. Jesteśmy kameralną, rodzinną księgarnią, która powstała z miłości do książek i chęci ułatwienia dostępu do polskojęzycznej literatury dla dzieci i dorosłych, dla których polski jest językiem ojczystym, ale również dla tych, którzy próbują się dopiero języka polskiego nauczyć.

Oferujemy tytuły, które są polecane przez rodziców, pedagogów, innych czytelników, ale też te, które urzekną nas osobiście szczególną wartością. Staramy się, żeby nasza oferta zawierała wyłącznie piękne pozycje, które zaspokoją wszelkie gusta.

Działamy na terenie Finlandii od początku 2018 roku. Staramy się, aby ceny były konkurencyjne, opisy przy poszczególnych pozycjach zawierały bezbłędne informacje, a Państwa zamówienia dostarczane były w idealnym stanie.

Jesteśmy elastyczni i słuchamy naszych klientów. Masz niestandardowe zamówienie? Poszukujesz produktów spoza bieżącej oferty? Chcesz połączyć kilka zamówień w trakcie realizacji? Chcesz, aby paczka została wysłana w określonym terminie? A może potrzebujesz zapakować książki na prezent? Wystarczy do nas napisać, a z pewnością uda się wszystko zorganizować.

Adres:

Biblioteczka.eu
Magdalena Kłodowska
Kuikankatu 20
53830 Lappeenranta
Finlandia
REGON (Y-tunnus): 2899480-1
Nr VAT: FI28994801